Shuumatsu no Harem

World’s End Harem, Shuumatsu no Harem: After World, World's End Harem: After World, 終末のハーレム, 终末的后宫
Manga 16+Güncel
3.8
Oyunuz
Shuumatsu no Harem 4 (3.8*)
76.3K
73
-

Shuumatsu no Harem

Erkek Öldüren Virüs: Dünya erkek nüfusunun %99,9’unu yok eden ölümcül bir hastalık. Mizuhara Reito son beş yıldır kriyojenik uykudadır ve ardında hayallerinin kızı Tachibana Erisa’yı bırakmıştır. Reito derin dondurucudan uyandığında, kendisinin gezegenin en değerli kaynağı olduğu seks delisi yeni bir dünyaya çıkar. Reito ve diğer dört erkek aygıra lüks bir hayat ve basit bir görev verilir: Mümkün olduğunca çok kadını hamile bırakarak dünyayı yeniden doldurmak! Ancak Reito’nun tek istediği, üç yıl önce kaybolan sevgilisi Erisa’yı bulmaktır. Reito günaha karşı koyabilecek ve tek gerçek aşkını bulabilecek mi?

World’s End Harem

Multipl skleroz teşhisi konan genç araştırmacı Reito Mizuhara, bir tedavi bulunana kadar dondurulmuş uykuya yatırılacaktır. Zamanı kısıtlı olan Reito, çocukluk aşkı Erisa Tachibana’ya bastırılmış duygularını itiraf etmeye karar verir ve ailesi ve arkadaşlarıyla vedalaşır. Reito uykuya dalıp bilinci kaybolmaya başladığında, Erisa odaya dalar ve onu bekleyeceğini söyler.

Beş yıl sonra Reito, dünyadaki erkek nüfusunun %99,9’unun dört yıl önce “Erkek Öldüren Virüs” tarafından yok edildiği kıyamet sonrası bir dünyaya uyanır. Kendisi, skleroz tedavisi nedeniyle bu virüse karşı bağışıklık kazanmış bir avuç erkekten biridir. Reito ve diğer dört erkek artık insanlık için çok değerli varlıklardır ve kendilerinden mümkün olduğunca çok kadını hamile bırakmaları beklenmektedir. Ancak Reito, Erisa’yı bulmaya kararlıdır ve başka bir kadınla sevişmeyi reddeder. Her köşede pusuda bekleyen cazibelerle, hayallerinin kadınına tutunabilecek midir?

Devamını Oku

TÜM BÖLÜMLER

Daha Fazla Göster
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Tip
Manga
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor