How to Be a Dark Hero’s Daughter

How to Be a Dark Hero’s Daughter, Becoming the Dark Hero's Daughter, 다크 히어로의 딸이 되는 법
Manhwa Güncel
4.3
Oyunuz
How to Be a Dark Hero’s Daughter 20 (4.3*)
53.6K
165
-

How to Be a Dark Hero’s Daughter

Dokuz yaşındaki Lae, annesi vefat ettiğinden beri sokaklarda yaşıyor ve yabancıların ona verdiği küçük yiyeceklerle hayatta kalıyor. Görünüşte zengin bir adamdan madeni para için yalvardığında, birdenbire Yuna olarak geçmiş yaşamını -hastanede yatalak hasta bir çocuk- ve önündeki adamın kimliğini hatırlıyor: Gizemli roman The Life of Duke Lewelton’un kahramanı Kallen de Lewelton.

Ana karakter olmasına rağmen, Kallen ideal bir kahraman olmaktan uzaktır. Diğer katillere işkence etmekten zevk alan kana susamış bir psikopat olarak bilinir. Lae, kişisel çıkarı ve korkusuyla Kallen’ın kaçak bir suçluyu yakalamasına yardım etmeyi seçer. Küçük kızdan habersiz Kallen, onun zamanında bilgisinden şüphelenir ve onu şükran kisvesi altında malikanesine davet eder.

Lae, Kallen’in onu bir hizmetçi olarak işe alacağını ve ona sonunda yoksulluktan kurtulma şansı vereceğini umuyor. Kallen’in asıl teklifi, evlatlık kızı olmak için hayal ettiğinden farklı bir şekilde de olsa hayatını sonsuza dek değiştirecek tekliftir.

Devamını Oku

TÜM BÖLÜMLER

Daha Fazla Göster
Yazar(lar)
Eklenmedi
Çizer(ler)
Eklenmedi
Tip
Manhwa
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor