Yorum Politikası

1) Lütfen bıraktığınız yorumun belirli bir nezaket çerçevesinde olmasına özen gösterin.
2) FLOOD, SPAM ve reklam yapmak, uygunsuz veya yasak içerikli link paylaşmak yasaktır.
3) Bir kişiyi küçük düşürebilecek ve incitebilecek şeyler yazmak yasaktır.
4) Din, ideoloji, akım ve ırk ayrımı yapmak ve bunlarla ilgili yorum yazmak yasaktır.
5) Başka sitelerin reklamını yapmak, oradan okumaya teşvik etmek yasaktır.
6) Milli ve ulusal değerlerle dalga geçmek, aşağılamak, siyaset yapmak, tartışma çıkartmak, kışkırtmak ve huzuru bozmak yasaktır.
7) Geçmiş ya da gelecek bölümlerle ilgili bilgi vermek, öngörü ya da tahmininizi paylaşmak istiyorsanız yorumunuzu SPOILER kodu içine almanız gerekmektedir. Aksi halde yasaklanacaktır.
Örnek Kullanım:

Yorum sistemimizde spam ve istenmeyen yorumları koruma özelliği vardır. Ve geliştirilme aşamasındadır. Bu yüzden bazen yorumunuz onaya düşebilir (Bu işlemleri bot yaptığı için Yorumunuz kurallara uygun olsa bile onaya düşebilir) bu durumda, yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır. Yoğunluktan dolayı yorumunuzun incelenip onaylanması uzun sürebilir.

Sitemize yapılan yorumların sorumluluğu yorumu yapan kullanıcıya aittir. Sitemize yapılan tüm yorumları inceleyebilmemiz mümkün değildir. (Günde yaklaşık 8000+ yorum gelmektedir) Bu yüzden karşınıza yorum politikasına uymayan yorumlar görürseniz lütfen yorumun sağ tarafındaki menüden bize bildiriniz.

Yorum politikasını ihlal ettiğinizi tespit ettiğimiz yorumlar haber vermeden silinir. Yorum politikasını birden fazla kez ihlal ederseniz UYARILMADAN yasaklanırsınız.