Return of the 8th Class Magician

The Return of the 8th Class Mage, Return of the 8th Class Magician, 8th Class Magician Returned
Manhwa
4.8
Oyunuz
Return of the 8th Class Magician 5 (4.8*)
26.3K
82
-

Return of the 8th Class Magician

Birleşik İmparatorluk ve onun imparatoru Ragnar için ellerimi kana bulayalı uzun yıllar oldu. Memleketime dönmek ve günahlarım için tövbe edercesine sakin bir hayat yaşamak istedim. Ancak-

“Sen beni ve imparatorluğu her an devirebilecek 8. sınıf büyük bir büyücüsün. Senin gibi bir canavarın hayatta kalmasına nasıl izin verebilirim?”

İmparatorum olduğu kadar dostum da olan Ragnar tarafından ölümün eşiğinde ihanete uğradıktan sonra, zaman büyüsü uygulanmış bir hançeri kalbime sapladı.

“İstediğim kefaret her şeyi yerli yerine koymak.”

Return of the 8th Class Magician
Güçlü bir 8. sınıf büyücü olan Ian Paige, yakın dostu ve Greenriver İmparatorluğu’nun hükümdarı olan İmparator Ragnar’ın emri altında sayısız masum can aldı. Ancak aralarındaki yakınlığa rağmen Ragnar, Ian’ı bir tehdit olarak görür ve ardından onu zehirler. Ian zaman büyüsünü kullanarak kendini kurtarır ve 30 yıl geçmişe döner. Artık genç bir çocuk olan Ian, yeteneklerini bir kez daha geliştirmek için seçkin bir büyücü tarikatına katılır. Bu sefer, kendisine ihanet eden imparatordan intikam alacak ve 8. sınıf bir büyücü olarak şanını geri kazanacaktır!

Devamını Oku

TÜM BÖLÜMLER

Daha Fazla Göster
Yazar(lar)
Eklenmedi
Çizer(ler)
Eklenmedi
Tip
Manhwa
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor