Dandadan

ダンダダン
Manga
4.1
Oyunuz
Dandadan 20 (4.1*)
54K
47
-

Hayaletlere inanmayan gizemli şeyler meraklısı bir çocuk olan Takakura ve uzaylılara inanmayan bir kız olan Ayase, karşılıklı anlayışı aşan ezici bir gizemle karşılaşırlar. Şaşırtıcı derecede Gizemli şeylerle dolu Savaş Serisi!

Agresif bir şekilde reddedildikten sonra Momo Ayase, zorbalığa uğrayan bir çocuğa rastladığında kendini somurtarak bulur. Onun aceleci nezaketi sayesinde kurtulan okült takıntılı çocuk, paylaştıklarına inandığı doğaüstü ilgi alanları hakkında onunla konuşmaya çalışır. Çocuğun iddialarını reddeden Ayase, onun yerine hayaletlere inandığını açıklar ve ikili arasında hangisinin gerçek olduğu konusunda bir tartışma başlar.

Kimin haklı olduğunu belirlemek için girdikleri bir iddiada, ikisi de hem okült hem de doğaüstü olaylarla ilişkili yerleri ayrı ayrı ziyaret etmeye karar verirler – Ayase ilkini, çocuk ise ikincisini ziyaret eder. İkisi de kendi yerlerine vardıklarında, ikisinin de yanılmadığı ve hem okült hem de hayaletlerin var olduğu ortaya çıkar.

Bu, Ayase ve çocuğun normal bir hayata dönmek için etraflarındaki gerçeküstü, doğaüstü ve bilimkurgu unsurlarını düzeltmeye çalıştıkları maceranın başlangıcını işaret eder.

Devamını Oku

TÜM BÖLÜMLER

Daha Fazla Göster
Yazar(lar)
Eklenmedi
Çizer(ler)
Eklenmedi
Tip
Manga
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor