Ane Naru Mono

My Ancient Sister, The Demon Who Became My Sister, The Elder Sister-like One, The Sister of the Woods with a Thousand Young, Un Demone di Sorella, ปีศาจ พี่สาว กับเรื่องราวฤดูร้อนของผม, 누나 되는자, 누이 되는자, 姉なるもの, 姊姊, 姐姐, 恶魔姐姐
Manga 16+
2.5
Oyunuz
Ane Naru Mono 2 (2.5*)
29K
67
-

Ane Naru Mono

Yuu Hasunuma, ailesinin ölümünden sonra hiçbir zaman istikrarlı bir eve sahip olmamıştır. Akrabalarının çoğu onu yanlarına almaya sesli olarak karşı çıktığından, Yuu annesinin kuzeniyle yaşamaya başlayana kadar bir aileden diğerine taşınmaya alışmıştır. Yuu’ya bir güçlük olarak davranmasa da, amcasının tartışılmaz bir şartı vardır: Yuu depodan uzak durmalıdır.

Ancak Yuu, amcası hastaneye kaldırıldığında ambara girmekten daha fazla kaçınamaz. Orada bulduğu şey onu hem korkutur hem de huşu ile doldurur. Boynuzları ve toynakları olan şehvetli bir kadın onun üzerinde yükselmekte ve Yuu’nun en değer verdiği şey karşılığında dileğini yerine getirmeyi vaat etmektedir. Gerçek evlat sevgisini hiç tatmamış olan Yuu, bir aile diliyor ama elde ettiği şey beklentilerinin çok ötesinde. Bir iblisle yaptığı anlaşma başını ciddi bir belaya sokabilir!

Mini Özet:
Aynı adlı doujinshi serisinden uyarlanan bu manga, ihmal edilmiş bir yetim olan Yuu’nun bir iblis tarafından bir dilekle kutsanmasını ve ondan sadece ablası olmasını istemesini anlatan yürek ısıtan bir hikaye.

Devamını Oku

TÜM BÖLÜMLER

Daha Fazla Göster
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Tip
Manga
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor