Oshi no Ko

My Favorite's Child, Mein Star, My Star, Oshi No Ko - Anak Idola, Звёздное Дитя, Ребёнок идола, 【เกิดใหม่เป็นลูกโอชิ】(Thai), 【推しの子】, 我推的孩子, 推しの子, 최애의 아이
Manga Güncel
4.7
Oyunuz
Oshi no Ko 162 (4.7*)
724.6K
715
68

On altı yaşındaki Ai Hoshino, hayranları tarafından çok sevilen yetenekli ve güzel bir idol. Ancak tüm bu ışıltılar gerçek değildir.

Gorou Amemiya taşralı bir jinekolog ve Ai’nin büyük bir hayranıdır. Bu yüzden hamile idol onun hastanesine geldiğinde, şaşkınlığın ötesindedir. Gorou ona güvenli bir doğum sözü verir.

Gözlerini sevgili idolünün kucağında açan Gorou, Hoshino-Ai’nin yeni doğan oğlu olarak yeniden doğduğunu görür! Dünyası altüst olan Gorou, çok geçmeden gösteri dünyasının dikenlerle döşeli olduğunu ve yeteneğin her zaman başarı getirmediğini öğrenir. Eksantrik ve beklenmedik bir müttefikin yardımıyla Ai’nin çok sevdiği gülümsemesini korumayı başarabilecek mi?

Oshi no Ko Alternatif açıklama:

Hikâye güzel bir kız, onun mükemmel sahte gülümsemesi ve bu gülümseme yüzünden onu bencilce seven insanlarla başlıyor.

Parıltılı şov dünyasının perde arkasında neler oluyor? Sevdiğiniz idolünüz uğruna ne kadar ileri gidebilirsiniz? Reenkarnasyonun gerçek olduğunu öğrenseydiniz ne yapardınız? Gösterinin yıldızı Aquamarine Hoshino ve sahne sadece bir görüntüden ibaret. İhtişam dünyası onu bütünüyle yutmadan önce doruk noktasına ulaşmayı başarabilecek mi?

Devamını Oku

TÜM BÖLÜMLER

Daha Fazla Göster
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Tip
Manga
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor