The Weakest Occupation

Although It's the Weakest and Unprofitable Occupation, "Blacksmith" Has Become the Strongest. ~Realized He Can Make Anything He Wants, the Man Started His Leisurely Life~, Weakest Occupation "Blacksmith" Become the Strongest, The Weakest Occupation "Blacksmith," but It's Actually the Strongest, 不遇職『鍛冶師』だけど最強です ~気づけば何でも作れるようになっていた男ののんびりスローライフ~, Fuguushoku "Kajishi" Dakedo Saikyou Desu - Kidzukeba Nandemo Tsukureru You ni Natteita Otoko no Nonbiri Slow Life
Manga
4.5
Oyunuz
The Weakest Occupation 1 (4*)
8.3K
16
-

The Weakest Occupation

Bu dünyanın insanlarına Tanrı tarafından İlahi Hazineler adı verilen meslekler ve silahlar verilmiştir. Bu hazinenin çok güçlü olduğu ve insan yapımı silahlarla kıyaslanamayacağı söylenir. Bu yüzden “Demirci” olarak adlandırılan, silah yapabilen ve modifiye edebilen meslekler en zayıf olarak adlandırılır.

Ana kahraman Relius da böyle zayıf bir meslek edinmiştir. Maceracı olmaktan vazgeçip bir handa çalışmış ama “Her şeyi” yapabileceğini fark etmiş. Sevdiği şeyleri yaparken kendini ünlü aristokratlar ve güzel kızlarla ilişki içinde bulmuştur.

Devamını Oku

TÜM BÖLÜMLER

Daha Fazla Göster
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Tip
Manga
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor