Pişmanlık Duyan Saplantılı Bir Erkek Başrolün Küçük Kız Kardeşi Oldum - Manga Şehri

Pişmanlık Duyan Saplantılı Bir Erkek Başrolün Küçük Kız Kardeşi Oldum

Pişman, Takıntılı Bir Erkek Başrol Oyuncunun Küçük Kız Kardeşi Oldum
Manhwa Güncel
4.3
Oyunuz
Pişmanlık Duyan Saplantılı Bir Erkek Başrolün Küçük Kız Kardeşi Oldum 94 (4.3*)
239.4K
799
-

Pişmanlık Duyan Saplantılı Bir Erkek Başrolün Küçük Kız Kardeşi Oldum

Bir zamanlar bilinmeyen bir romanda yeniden doğmuştum. Ama yeni dünya’dan ailem ölür ölmez ve ben dükalığa evlat edinilir alınmaz ne tür bir işe bulaştığımı fark ettim… Trajik bir sonu olan, tüm karakterlerin öldüğü bir BL-webtoon’du ve ben hikaye boyunca ilk önce ölmek zorunda kalacak küçük bir karakterim! Dahası, kaderimde sevgili Lucian’ımın ellerinde ölmek mi var?!

Neyse ki ya da ne yazık ki, trajedinin başlamasına daha çok zaman var. Artık evcil hayvanımın yaşadığı dükün kızıyım, bu yüzden üzücü sonu değiştirmek için zamanım olabilir! Fakat… mutlu sona ulaşmaya çalışıyordum, ama Lucian’ın takıntısı aniden bana mı yöneldi?!

Pişmanlık Duyan Saplantılı Bir Erkek Başrolün Küçük Kız Kardeşi Oldum Hakkında

Üzerine tek bir kindar yorum bıraktıktan sonra birden kendimi BL webtoon dünyasında buldum. Bunun üzerine, en sevdiğim karakterin evlatlık küçük kız kardeşi oldum: daha sonra yaptıklarından pişman olan ama yine de mutlu sonunu alamadan ölen takıntılı erkek başrol oyuncusu. Bu dünyaya göç ettiğimden beri, öylece durup en sevdiğim karakterin ölümünü izleyemem! Ayrıca, kendim de ölmek istemiyorum! Bu yüzden yazar, bu webtoon’un hikayesini ve sonunu biraz değiştirmem gerekecek!
“Kardeşim, lütfen başkalarının önünde de böyle gülümse.” Başkalarının önünde biraz bile gülümsemeyen Lucian’a dedim.
“…”
Lucian bana tuhaf bir ifadeyle baktı.
“Bunu yaparsan sana bir hediye vereceğim.”Dedim çünkü elimden geldiğince ona yardım etmek istedim. Bana biraz baktı ve cevap vermeden önce tereddüt etti.
“Bir hediye… İyi bir şey mi?”
“Elbette!” Bunu söylediğim an, ifadesi hemen açlıktan ölen bir avcınınkine dönüştü… Hata mı yaptım? Sonra Lucian, beklenti dolu bir ifadeyle sakince cevap verdi:
“Kendini bana ver Rachel.” Ha? Ne dedi? Az önce ne istedi?

Devamını Oku

TÜM BÖLÜMLER

Daha Fazla Göster
Yazar(lar)
Eklenmedi
Çizer(ler)
Eklenmedi
Tip
Manhwa
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor