Of all things, I Became a Crow

After All, I Became a Crow / I Became a Crow / I Have Become a Crow / I Have Turned Into a Crow of All Things / I've Become a Crow / Of All Things, I Became a Crow / The Crow's Prince / 하필이면 까마귀가 되어버렸다
Manhwa
4.4
Oyunuz
Of all things, I Became a Crow 40 (4.4*)
187.8K
451
-

Koreli bir kadın hayvan bakıcısı olarak hayalindeki işi buldu. Vahşi hayvanları çok sevdiği için kafeslerini temizlemekten bile mutluluk duyar. Ancak iş aynı zamanda son derece tehlikelidir ve hızla ölümünün nedeni haline gelir. Kadın, bilinmeyen bir dünyanın ormanında uyanır, ancak var olan en uğursuz hayvan olan bir karga olarak yeniden doğduğunu fark eder.

Hayatta kalmaya kararlı, onu evcil hayvan olarak kabul edecek birini bulmak için yola koyulur. Aniden, bir ağacın üzerinde oturan yaralı ama tanıdık bir adam fark eder. Bir ork saldırısından kaçmasına yardım ettikten sonra, adam ona ısınır ve ona Rainelle adını verir.

Rainelle çok geçmeden adamın kimliğini hatırlar: o, Volphric imparatorluğunun ilk prensi ve üç yıl önce oynadığı bir oyunda yan karakter olan Camute Ivel Volphric’tir. Artık Camute’nin sırdaşı olan Rainelle, prensi iğrenç küçük kardeşinden korumanın bir yolunu bulmalıdır – oyunla ilgili anıları neredeyse yok olmasına rağmen.

Devamını Oku

TÜM BÖLÜMLER

Daha Fazla Göster
Yazar(lar)
Eklenmedi
Çizer(ler)
Eklenmedi
Tip
Manhwa
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor