Mato Seihei no Slave

Matoseihei no Slave, Demon Slave, Slave of the Hell Soldiers, Slave of the Magic Capital's Elite Troops, 마도정병의 슬레이브, 魔都精兵のスレイブ, 魔都精兵的奴隶
Manga
4.4
Oyunuz
Mato Seihei no Slave 17 (4.4*)
225.8K
144
-

Yuuki Wakura, lise mezuniyetinin ardından, kız kardeşinin bir “Mato felaketi” sırasında kaybolmasının üzerinden beş yıl geçtiğini fark eder. Japonya’nın her yerinde, insanların güvenliğini tehdit eden ve “Shuuki” olarak bilinen felaket canavarlarıyla dolu şeytani bir metropol olan “Mato” adlı bir boyuta gizemli girişler açılmıştır. Ancak, sadece kadınlara doğaüstü yetenekler veren bir Mato meyvesinin keşfedilmesiyle Shuuki’ye karşı savaşmak için yeni bir umut doğdu. Bu sayede yeni bir anaerkil hükümet kurularak Anti-Demon Corps adında bir kadın örgütü oluşturuldu ve bu da erkeklerin toplumun en altına düşmesine neden oldu.

Yuuki kendini aniden Mato’da bulduğunda, kendi başına kaçamaz. Ancak tam Shuuki tarafından korkunç bir şekilde öldürüleceğini beklerken, milis kıyafeti giymiş bir kız ortaya çıkar ve onu korur. Anti-Demon Birliği’nin Yedinci Birimi’nin şefi olan Kyouka Uzen hırslıdır ancak gücü olağandışı görüldüğü için kendi akranları tarafından değersizleştirilmektedir. Şimdi bir ölüm kalım durumunda olan Kyouka, Yuuki’yi kullanarak süper gücünün gerçek potansiyelini keşfetme fırsatını yakalar: Shuuki’yi yenmek için onun kölesi olmak zorundadır.

Mato Seihei no Slave

“Mato” olarak bilinen iblis dolu boyut insanlığı tehdit etmek için açılmıştır ve orada yetişen bir tür “şeftali” ağacı, onu yiyenlere özel güçler kazandıran meyveler vererek insanlığa bir savaş şansı verir, ancak bu sadece kadınlar için işe yarar. Bu nedenle, insanlığın koruyucuları olarak kadınlar sosyal statüde yükselirken, erkekler temel meslek ve kabul için çabalayan ikinci sınıf vatandaşlara indirgenir.

Ablası 5 yıl önce bir Mato olayı sırasında kaçırılan, kurnaz ve çalışkan lise son sınıf öğrencisi Yuuki Wakura, önündeki hayatın zorluklarına ağıt yakarken, önünde bir olay açılır ve Anti-Demon Corps’tan Yüzbaşı Kyouka tarafından iblislerden kurtarılırken, ona “kölesi” olarak güçler verir ve onu iblisleri biçen güçlü bir canavar bineğine dönüştürür.

Ancak, onun “kölesi” olmanın şaşırtıcı bir bedeli vardır… ve bunu ödemek zorunda olan o değildir.

Devamını Oku

TÜM BÖLÜMLER

Daha Fazla Göster
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Tip
Manga
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor