Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute

The Eminence in Shadow, Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute!, To Be a Power in the Shadows!, 想要成为影之实力者, 陰の実力者になりたくて!, 숨은 실력자가 되고싶어서
Manga Güncel
3.4
Oyunuz
Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute 5 (3.4*)
35.5K
88
-

Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute

Kendini bildi bileli Minoru Kagenou olabildiğince güçlü olmayı kafasına koymuştur ve bu da onu her türlü zorlu eğitimi almaya itmiştir. Ancak bu arzusu başkaları tarafından fark edilme isteğinden kaynaklanmamaktadır; bunun yerine Minoru kalabalığa karışmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Böylece, gündüzleri tamamen sıradan bir öğrenci gibi davranırken, geceleri bir levye ile silahlanır ve yerel motorcu çetelerini acımasızca döver. Ancak Minoru kendini bir kamyon kazasında bulunca, hırsları aniden sona erer. Son anlarında güçsüzlüğünden yakınır; ne kadar eğitim alırsa alsın, insani sınırlarını aşmak için yapabileceği hiçbir şey yoktur.

Ancak Minoru ölmek yerine, soylu Kagenou ailesinin ikinci çocuğu Cid olarak, büyünün sıradan olduğu başka bir dünyada yeniden uyanır. Arzuladığı güç nihayet eline geçince, “Gölge” lakabını takar ve Gölge Bahçesi’ni kurar: tek amacı Cid’in hayal gücünden doğan esrarengiz Diablos Tarikatı ile mücadele etmek olan bir grup. Ancak Gölge Bahçesi hem üye hem de etki olarak büyüdükçe, Diablos Tarikatı’nın Cid’in amaçladığı gibi kurgusal olmadığı giderek daha belirgin hale gelir.

The Eminence in Shadow

Büyük kahramanlar ve şeytani kötüler, insanların olmak için can attığı karakterlerdir; ama Cid Kagenou öyle değildir. O, her şeyin arkasındaki gerçek beyin olmayı, ipleri elinde tutmayı ve entrikalarının tüm hikayeyi yönlendirmesini arzuluyor. Günümüz Japonya’sındaki önceki hayatında hedeflerine ulaşamamıştı. Ama şimdi, sihirli bir dünyada yeniden doğarak, gölgenin gerçek yüceliğini gösterecek!

Cid sıradan bir mafya karakteri gibi davranırken, gölgelerde gizlenen gizemli tarikatı alt etmeyi amaçlayan (sahte) örgütü Gölge Bahçesi’ne üye toplar. Cid, (sahte) örgütünü bolca reklam yalanı ile kötü (ama şaşırtıcı derecede gerçek) Diablos Tarikatı’na karşı yönetir.

Devamını Oku

TÜM BÖLÜMLER

Daha Fazla Göster
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Tip
Manga
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor