Hell’s Paradise: Jigokuraku

Heavenhell, Hell's Paradise, Hell's Paradise: Jigokuraku, Jigoku Raku (KAKU Yuuji), Paradition, Piekielny raj, Адский рай, नर्कको स्वर्ग, สุขาวดีอเวจี, 地狱乐, 地獄楽, 지고쿠라
Manga 16+Final
4.6
Oyunuz
Hell’s Paradise: Jigokuraku 16 (4.6*)
238.5K
203
-

Hell’s Paradise: Jigokuraku

Soğuk ve duygusuz olmasıyla tanınan Iwagakure Köyü ninjası Hollow Gabimaru, ninja arkadaşları tarafından tuzağa düşürülmüştür ve şimdi ölüm hücresindedir. Öldürmekten ve ihanetten bıkmıştır ve ölmek istemektedir. Ancak, hiçbir idam yöntemi onun üzerinde işe yaramaz çünkü görünüşte kayıtsız Gabimaru kabul etmeyi reddetse de, yaşamak için bir nedeni vardır. Yumuşamasının ve etkili bir suikastçı olamamasının nedeni olan karısına dönmek istiyor. Bu yüzden ölmeyi reddediyor.

Ünlü bir cellat olan Asaemon the Decapitator bunu görür ve ninja için bir teklifi vardır. Gabimaru’nun, Shogunluk tarafından tamamen affedilmesi karşılığında yaşam iksirini aramak için Japonya’nın güneyindeki bir adaya yapılacak bir keşif gezisine katılmasını ister. Ancak bu ada normal bir ada değildir: Cennet olduğuna inanılmaktadır.

Ancak ada gizemlerle doludur ve ölüm için işaretlenmiş kişilerden oluşan keşif ekibi, bunlarla başa çıkmaya tam olarak hazır olmayabilir.

Devamını Oku

TÜM BÖLÜMLER

Daha Fazla Göster
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Eklenmedi
Tip
Manga
Yıl / Çeviri
Durumu
Tamamlandı