Boy’s Abyss

Shounen no Abyss, Shounen no Abyss Bangai-hen: Senkou Shoujo, 少年のアビス
Manga Güncel
3.8
Oyunuz
Boy’s Abyss 35 (3.8*)
202.1K
252
-

Boy’s Abyss

Hiçbir şeyin olmadığı bir kasabada, görünüşte hiçbir değişim belirtisi olmayan günlük bir hayatın ortasında, liseli Reiji Kurose “sadece” yaşıyordu. Ailesi, gelecek hayalleri, çocukluk arkadaşları. Hepsi onu o şehre bağlıyordu. “Sadece” böyle yaşamaya devam edeceğini düşünüyordu. Ta ki onunla tanışana kadar. Yaşamakta umut var mıdır? İleride bekleyen bir ışık var mı? “Şimdi “yi yansıtan bir erkek kızla tanışıyor serisinin başlangıcı.

Boy’s Abyss

Reiji Kurose taşrada doğmuştur ve hayatını kasabasını asla terk edemeyeceğine inanarak geçirmiştir. Annesini, içine kapanık erkek kardeşi ve bunamış büyükannesiyle yalnız bırakamaz ve Reiji’yi her an emrinde tutan Gen Minegishi’nin pençesinden kaçamaz. Buna karşılık çocukluk arkadaşı Sakuko Akiyama, kasvetli kasabalarının hiçliğini görüp Tokyo’nun kaotik ihtişamını hayal eder.

Reiji, monoton hayatından uzaklaşmanın bir yolu olarak, bir idol grubu olan “Acrylic” ve onun en güzel üyesi Nagi Aoe’nin performanslarını izleyerek teselli bulur. Ancak ünlü idolle yaşadığı kasvetli kasabadaki bir marketin arkasında karşılaştığında, çok geçmeden geçmiş zamanların bir yansıması gibi görünen bir dizi skandal olaya karışacağını tahmin edemez. Masumiyeti elinden alınan Reiji, içine çekildiği günah uçurumunda debelenirken bir yandan da karmaşık bir yalan, saplantı ve ihanet ağı onu parçalamakla tehdit etmektedir.

Devamını Oku

TÜM BÖLÜMLER

Daha Fazla Göster
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Tip
Manga
Yıl / Çeviri
Durumu
Devam Ediyor